boxy samochodowe Northline

W jaki sposób wybrać pierwszorzędny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak właściwie każda pora jest idealna na to aby zażyć trochę odpoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną w pewnych momentach zdarza się, że ciężko jest ulokować wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, innymi słowy doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym trzeba się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, żeby cieszyć się spokojną i komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boksy dachowe

Dobry dobór samochodowego kufra

By box samochodowy był udanym kupnem, jakiego nie będziemy żałować należy wziąć pod uwagę parę istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie wypada ogłosić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu wobec tego w pierwszej kolejności należy się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współgrać. Poprawnym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodaj najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a dodatkowo warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które należy dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego typu dodatkach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.